Lesroosters 2017-2018

Het voorlopige rooster voor schooljaar 2017-2018 vind je hier:

Rooster NJMT 2017-2018 v1.1.pdf

Voorlopig rooster Amsterdam

NB. Er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden. Aan de roosters kunnen geen rechten worden ontleend.

Maandag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.30-17.30 Dans Academie Niveau 1 8-12 Theater Doorstroom Niveau 3  15+
17.30-18.30 Dans Academie Niveau 1 8-12 Theater Doorstroom Niveau 3  15+
18.30-19.30 Tapdance Alle Repertoire Toneel  14+
19.30-20.30 Dans Doorstroom Niveau 4 15+ Repertoire Toneel (Tot 20:00u)  14+
20.30-21.30 Dans Doorstroom Niveau 4 15+ Creatieklas (Vanaf 20:00 Uur)  16+
21.30-22.00 Spitzen 15+ Creatieklas  16+
Dinsdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.30-17.30 Dans Doorstroom Niveau 2 10-12 Theater Academie Niveau 2  12-15
17.30-18.30 Dans Doorstroom Niveau 2 10-12 Theater Academie Niveau 2  12-15
18.30-19.30 Dans Doorstroom Niveau 3 12-15 Muziektheorie/Solfege  12+
19.30-20.30 Dans Doorstroom Niveau 3 12-15 Theater Academie Niveau 3  15+
20.30-21.30 Urban/Contemporary Theater Academie Niveau 3  15+
Woensdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
14.00-15.00 Kids Dance 4-6 Theater Doorstroom Niveau 1A  8-12
15.00-16.00 Dans Orientatie Niveau 1 7-9 Theater Doorstroom Niveau 1A  8-12
16.00-17.00 Dans Orientatie Niveau 2 10-12 Theater Orientatie Niveau 1  7-9
17.00-18.00 Kids Dance Company 8-12 Theater Orientatie Niveau 2  10-12
18.00-19.00 Kids Dance Company 8-12 Theater Orientatie Niveau 2  10-12
19.00-20.00 Junior Dance Company 12-15
20-00-21.00 Junior Dance Company 12-15
Donderdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.30-17.30 Dans Doorstroom Niveau 1 7-9 Theater Academie Niveau 1  8-12
17.30-18.30 Dans Doorstroom Niveau 1 7-9 Theater Academie Niveau 1  8-12
18.30-19.30 Streetdance/Hiphop Theater Ensemble Zang  12+
19.30-20.30 Fusion Dance Company 15+ Theater Doorstroom Niveau 2  12-15
20.30-21.30 Fusion Dance Company 15+ Theater Doorstroom Niveau 2  12-15
Vrijdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.00-17.00 Dans Orientatie Niveau 3 13-15
17.00-18.00 Dans Academie Niveau 2 12-15 Theater Orientatie Niveau 3  13-15
18.00-19.00 Dans Academie Niveau 2 12-15 Theater Orientatie Niveau 3  13-15
19.00-19.30 Spitzen 12-15 Theater Doorstroom Niveau 1B  8-12
19.30-20.30 Dans Academie Niveau 3 15+ Theater Doorstroom Niveau 1B  8-12
20.30-21.30 Dans Academie Niveau 3 15+
21.30-22.00 Spitzen 12-15
Zaterdag Studio 1 Leeftijd Studio 2 Leeftijd
 11.00-13.00 Assepoester  7-12
 13.00-16.00 Legally Blonde  12+

Voorlopig rooster Zaandam

Woensdag Studio 1 Leeftijd Studio 2 Leeftijd
15.00-16.00 Kids Dance 4-6 Theater Orientatie Niveau 1 7-9
16.00-17.00 Dans Orientatie Niveau 1 7-9 Theater Orientatie Niveau 2 10-12
17.00-18.00 Dans Orientatie Niveau 2 10-12 Theater Orientatie Niveau 3 13-15
18.00-19.00 Dans Orientatie Niveau 3 13-15 Theater Orientatie Niveau 2 10-12
19.00-20.00 Theater Orientatie Niveau 3 13-15
Vrijdag Studio 1 Leeftijd Studio 2 Leeftijd
TheaterCompany
Zondag Studio 1 Leeftijd Studio 2 Leeftijd
TheaterCompany

Wilt u op de hoogte blijven?

Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief!