Lesroosters 2018-2019

Voorlopig rooster

NB. Er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden. Aan de roosters kunnen geen rechten worden ontleend.

Maandag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.30-17.30 Tapdance niveau 1 tot 12 Theater Academie Niveau 1  8-13
17.30-18.30 Tapdance niveau 2 12+ Theater Academie Niveau 1  8-13
18.30-19.30 NJMT Kids Company 8-11 Creatieklas  16+
19.30-20.30 Dans Doorstroom Niveau 4 15+ Creatieklas  16+
20.30-21.30 Dans Doorstroom Niveau 4 15+ Repertoiretoneel  14+
21.30-22.00 Repertoiretoneel  14+
Dinsdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.30-17.30 Dans Doorstroom Niveau 2 9-11 Theater Academie Niveau 2  13-15
17.30-18.30 Dans Doorstroom Niveau 2 9-11 Theater Academie Niveau 2  13-15
18.30-19.30 Dans Doorstroom Niveau 3 13-14 Muziektheorie/Solfege  12+
19.30-20.30 Dans Doorstroom Niveau 3 13-14 Theater Academie Niveau 3  15+
20.30-21.30 Urban/Contemporary 13+ Theater Academie Niveau 3  15+
Woensdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
14.00-15.00 Kids Dance 4-6 Theater Oriëntatie Niveau 1  7-9
15.00-16.00 Dans Oriëntatie Niveau 1 7-8 Theater Oriëntatie Niveau 2  9-11
16.00-17.00 Dans/Theater Oriëntatie Niveau 2 9-11 Theater Doorstroom Niveau 1  7-8
17.00-18.00 Dans/Theater Oriëntatie Niveau 2 9-11 Theater Doorstroom Niveau 1  7-8
18.00-19.00 Dans Doorstroom Niveau 1 7-8 Theater Oriëntatie Niveau 3  12+
19.00-20.00 Dans Doorstroom Niveau 1 7-8 Theater Oriëntatie Niveau 3  12+
20-00-21.00 Dans Oriëntatie Niveau 3 12-15
Donderdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.30-18.30 Dans Academie Niveau 2 11-13 Theater Doorstroom Niveau 2  9-12
18.30-19.00 Spitzen 11-13 Doorstroom Niveau 3  13+
19.00-20.00 Junior Company 11-13 Doorstroom Niveau 3 (tot 20.30)
20.00-22.00 Dans Academie voorbereidend 14+ Ensemblezang (20.30-21.30)  12+
22.00-22.30 Spitzen 14+
Vrijdag Studio 1 Leeftijd Studio 2  Leeftijd
16.00-17.00 Dans Academie Niveau 1 8-10
17.00-18.00 Dans Academie Niveau 1 8-10
18.00-19.00 Dans Academie Niveau 3 14+
19.00-20.00 Dans Academie Niveau 3 14+
20.00-20.30 Dans Academie Spitzen 14+
20.30-21.30 NJMT Elite Dance Comany 14+
Zaterdag Studio 1 Leeftijd Studio 2 Leeftijd
 11.00-13.00 Shrek groep 1  tot 8
13.00-14.00 Shrek groep 2  9-12
14.00-17.00 Shrek groep 3 13+

Wilt u op de hoogte blijven?

Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief!